Spinningowe Teamowe Mistrzostwa Okręgu - Wyniki Zawodów

W niedzielę 20 września 2024 r. W Szczecinku na jeziorze Trzesiecko rozegrane zostały Spinningowe Teamowe Mistrzostwa Okręgu. Zawody rozegrano w dwóch turach po których wyłoniono tegorocznych zwycięzców. Zgłoszonych zostało 18 teamów z których wystartowało 16. Mistrzem Okręgu został team w składzie Żemło Krzysztof i Sobieski Jakub z Koła Jesiotr w Szczecinku. Drugie miejsce zajął team w składzie Szczesny Patryk i Lewandowski Mateusz również ze Szczecinka. Na trzecim stopniu podium stanął team reprezentujący Koło z Czaplinka w składzie Skocz Leszek i Sobczak Mieczysław. Pełne zestawienie w załączonym pliku.

W zawodach łącznie zarejestrowano 289 okoni i 5 szczupaków z czego w pierwszej turze zgłoszono 137 okoni i 5 szczupaków a w drugiej turze 152 okonie.